TR EN

0 312 213 03 52

info@karademir.com.tr

Mebusevleri Mah. Anıt Cad. No: 8/14 Tandoğan

Çankaya / ANKARA

HAKKIMIZDA

Karademir Asansör, 1979 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Zaman içinde büyüyen şirket; bugün Türkiye’nin farklı bölgelerindeki temsilcilikleriyle sektörde konum sahibi firmalardan biridir. Günün teknolojisine uygun ve kaliteli asansörleri müşterilerine sunan Karademir Asansör; montaj, bakım, onarım, mühendislik, müşavirlik hizmetleri vermektedir.

TSE standartlarına uygun hizmetleri ile Karademir Asansör, tüm Türkiye'ye hizmet götürecek altyapı ve teknik donanıma sahiptir. Tecrübeli ve yetenekli teknik ve idari personeli, her isteğe uygun ürünleri ile müşterilerine güvenilir bir hizmet paketi sunmaktadır.

MİSYON & VİZYON

Karademir Asansör; müşterilerinin güvenliğini ön planda tutarak, günümüz teknolojisine uygun, kaliteli, konusunda eğitimli ve uzman kadrosuyla bugünün ve geleceğin projelerine imza atma amacındadır.

 

Karademir Asansör; sahip olduğu kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, müşterilerinin can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutarak; hizmet verdiği alanlarda mükemmellikte en üst seviyeye gelerek sektöründe öncü olmayı kendine birincil hedef olarak belirlemiştir.


BAKIM STANDART VE YÖNETMELİKLERİ

Karademir Asansör montaj, bakım, modernizasyon ve arıza hizmetleri vermektedir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, müşteri beklentilerini karşılayan ürün ve değerleri üretmek temel amacıdır.

Bu amaç doğrultusunda; insan sağlığı ve iş güvenliği temel prensibidir. Hizmetlerini zamanında başarı ile sonuçlandırarak müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli felsefesidir. Tüm projelerimizde CE, TSE, TSEK kalite standartlarına uygun ürünler kullanmakta ve aynı kalitede hizmet sunulmaktadır.

Kalite yönetim sistemimini sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Asansör firmalarının asansör bakımlarında yerine getirmesiyle ilgili hükümler ve bina yönetimlerinin sorumlulukları Bakım İşletme Yönetmeliğiyle netleştirilmiştir. Yönetmelik haricinde bina sorumlularının kat Mülkiyeti Kanunu, Binaların yangından Korunması hakkındaki yönetmelik ve TSE’nin 13015+A1 standardını incelemelerinde fayda olacaktır.


ASANSÖR STANDART VE YÖNETMELİKLERİ

Montaj, bakım ve modernizasyonu gerçekleştirilen tüm asansörler ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygundur. Çeşitli tür ve özelliklerdeki tüm asansörlerin montaj ve bakımları en ince ayrıntısına kadar ve tüm kurallara uygun bir biçimde yapılmaktadır.

Öte yandan, asansör ile ilgili hususların önemli bir bölümü 2014/33/AB yönetmeliğiyle düzenlenmiştir. Asansörlere ait asansör güvenlik aksamlarının karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini, bu ürünlerle ilgili piyasaya arz koşulları ile piyasa gözetimi ve denetimi esaslarını bu yönetmelikle belirlenmiştir.

Ayrıca bu yönetmeliğin ekler bölümü diğer hususlar netleştirilmiştir. Ayrıca; Yangın Yönetmeliği, TSE’nin yayınladığı; 81-20, 81-21, 81-50, 81-28, 81-58, 81-70, 81-71, 81-72, 81-73, 81-77, 13015, 12016, 13411-7, 12385-5 standartlarına bakılmasında fayda olacaktır.