TR EN

0 312 213 03 52

info@karademir.com.tr

Mebusevleri Mah. Anıt Cad. No: 8/14 Tandoğan

Çankaya / ANKARA

HİZMETLERİMİZ

Asansör hayatı kolaylaştıran ve sürekli çalışan bir eserdir. Basit bir işlem gibi görünmekle birlikte pek çok komplike parçanın bir araya gelerek oluşturduğu bu makinenin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekir.

 • BAKIM HİZMETLERİ

  Asansör hayatı kolaylaştıran ve sürekli çalışan bir eserdir. Basit bir işlem gibi görünmekle birlikte pek çok komplike parçanın bir araya gelerek oluşturduğu bu makinenin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması gerekir. Kullananların can güvenliğini sağlamak için güvenlik tedbirlerinin en üst düzeyde olması, servis ve bakım işlemlerinin büyük bir titizlikle yapılması gerekir. Konusunda uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanıyla asansör servis ve bakım hizmetleriniz bu bilinç ve sorumluluk duygusu ile yerine getirilmektedir.
 • 7/24 ARIZA HİZMETİ

  Bakım paketlerimizin bir parçası olan Arıza Servis Hizmetleri, arıza bildirimi alındıktan sonra yüzde 95'in üstünde bir başarı oranıyla aynı gün içinde giderilmektedir. Öte yandan isteğe bağlı olarak ekipmanınızın durumu ve tesisinizde gerçekleştirilen işler hakkındaki gelişmeleri sizlere bildiriyoruz. Arıza Çağrı Merkezi: KRD Elevator, hizmet verdiği sansörlerde oluşabilecek her türlü hizmet taleplerini ve arıza bildirimlerini hızlı ve müşteri memnuniyetini oluşturmak için Çağrı Hizmetleri Merkeziyle karşılamaktadır. Bu servis vasıtasıyla sadece gelen talepler cevaplanmamakta aynı zamanda montaj ve revizyon gibi hizmetlerin süreçleriyle alakalı olarak müşterilerini periyodik olarak bilgilendirmektedir.
 • MODERNİZASYON

  Teknoloji geliştikçe, kullandığımız alet edevat ve asansör gibi gündelik hayatımızın kalitesini belirleyen makineler de değişir. Günün koşullarında yetersiz kalan asansörlerin performans artırımları için kullandığınız mevcut ünite ve ekipman, mühendislerimiz tarafından incelenerek istediğiniz doğrultuda ve amaca uygun olarak modernize edilebilir. Modernizasyon ile asansörünüze sadece estetik bir yenilik gelmez. Güvenlik standartları da zamana adapte edilerek tehlikelerin önüne geçilir. Ayrıca, hizmet kalitesi ve standartlarını artırmış olursunuz.
 • MONTAJ

  Kullanılan malzemenin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde verimsiz bir durumuna düşer. Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak, kullanıcı için de imalatı yapan firmalar için de maddi ve manevi açıdan kronik bir yüktür. Oysa ki iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve dikkatle monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığında düzgün ve güvenilir çalışmaması mümkün değildir. Bu gerçeğin farkında olan KRD Elevator montaj aşamasında da işe en üst düzeyde özen gösterir. KRD Elevator, iş bitimine kadar kendisine tanınan süreyi iyi şekilde değerlendirir ve montajın her evresinde gerekli kontrol ve testleri yaparak bir sonraki evreye sorunsuz bir şekilde geçmek üzere çalışır. Bu sayede asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce tamamlanmakta ve ortaya sorunsuz bir iş çıkmaktadır. KRD Elevator şantiyesi ülkenin neresinde olursa olsun; montajı gerçekleştirilen asansörler, gereken sıklıklarda yetkili mühendisler tarafından kontrol edilir, incelenir ve süresinde hizmete alınır.